fbpx

Can QRmaint help you in your company?

See how to easily and quickly increase the quality of maintenance

Maintenance of real estate

Zwiększ jakość organizacji pracy dzięki QRmaint. Zaplanuj przeglądy, rozdziel zadania, przyjmij zgłoszenia od swoich klientów.

Biurowce en

Wystarczy, że wprost z systemu QRmaint wydrukujesz etykiety z kodami QR i umieścisz w widocznym miejscu, aby twoi najemcy w łatwy sposób zgłaszali usterki. Zaplanuj wszelkie przeglądy w biurowcu, aby nie zapomnieć o nich np. przegląd wind.

Hotelarstwo

Dzięki łatwej w obsłudze aplikacji QRmaint kierownictwo jak i zwykli pracownicy mogą śledzić codzienne  zadania, zaplanować przeglądy i inne zadania cykliczne, a ostatecznie zmniejszyć koszty utrzymania nieruchomości.

Sieć sklepów

Przyjmuj zgłoszenia o awariach, usterkach we wszystkich lokalizacjach i od razu przydziel odpowiednią osobę do realizacji. Zaplanuj w QRmaint wszystkie zadania cykliczne, a system sam przypomni Ci w odpowiednim momencie.

Zakład produkcyjny

QRmaint jako system CMMS łączy  funkcje  zarządzania utrzymaniem ruchu oraz  zarządzania aktywami przedsiębiorstwa.  Idealne rozwiązanie zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych stawiających na automatyzację zadań i procesów.

Serwis

W łatwy sposób przyjmiesz zgłoszenia od swoich klientów. A dzięki kodom QR cały proces będzie jeszcze prostszy i szybszy. Dzięki ewidencji zadań już nigdy nie zapomnisz wykonać prac na czas.

Subskrypcja miesięczna już od 29zł

Nie wymagamy karty kredytowe. 14 dniowy darmowy dostęp bez zobowiązań.